درباره‌ی ما

استودیو دیزاین عباسی با توانمند‌کردن سازمان‌ها، کسب‌وکارها، برندها و خدمات، از طریق دیزاین کارآمد آنان را قابل‌درک‌تر، ماندگارتر و اثرگذارتر می‌کند. بنابراین این کارآمدی تصویری خوشایند و مطبوع در ذهن مصرف‌کنندگان و مخاطبین ایجاد می‌نماید. ما معتقدیم حرفه‌ی دیزاین به‌جای این که تنها یک مهارت هنری و فنی باشد، باید بتواند ابزارهای ارتباطی و بصری بدون جایگزین، کارآمد و دلگرم‌کننده‌ای برای سرمایه‌گذاری سفارش‌دهندگانش فراهم کند. استودیو دیزاین عباسی، پیشنهادهایی منحصربه‌فرد و متمایز برای شخصیت سازمان‌ها، کسب‌وکارها، برندها و خدمات دارد.

استودیو عباسی با سابقه‌ای متمایز که نزدیک به دو دهه را در بر می‌گیرد، به کسب‌وکارها و برندهای مختلف در داخل و خارج از کشور خدمات دیزاین ارائه کرده است. تیم استودیو تحت مدیریت دیزاین مجید عباسی که عضو اتحادیه‌ی بین‌المللی طراحی گرافیک (ای.جی.آی) و انجمن طراحان گرافیک ایران است، خدمات خود را در قالب دسته‌بندی‌های مورد نیاز زیر ارائه می‌دهد:  

هویت بصری و برندینگ: ما در ایجاد هویت‌های منحصر به‌فرد بصری برای برندها، از جمله ایجاد دستورالعمل‌ها و تهیه راهنمای جامع بصری برند و متمایز ساختن سفارش‌دهندگان خود در بازار، تخصص داریم.

بسته‌بندی برند: طراحی‌های بسته‌بندی نوآورانه ما نه تنها از محصول محافظت می‌کند، بلکه جذابیت بصری آن را نیز افزایش می‌دهد و اثری ماندگارتر در قفسه‌ها به جا می‌گذارد. 

گرافیک محیطی: ما برای طراحی پیکتوگرام‌ها و علائم متمایز راهنما، راه‌حل‌های سیستم مسیریابی دو زبانه و گرافیک‌های محیطی در کنار سفارش‌دهندگان‌مان هستیم.

کتاب، ابزار چاپی و نشریات: توانایی‌های خلاقانه‌ی تیم ما به دنیای چاپ گسترش می‌یابد، جایی که ما کتاب‌ها و نشریات متعددی را که داستان‌های قانع‌کننده‌ای را روایت می‌کنند، طراحی کرده‌ایم.

دیجیتال: در حوزه‌ی دیجیتال، تیم ما از آخرین فناوری‌ها و روندها برای ایجاد تجربیات آنلاین جذاب استفاده می‌کند. این حوزه شامل طراحی رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری، و طراحی و ساخت آیکون، برای ارتباط بهتر و به‌روز سفارش‌دهندگان  با مخاطبان‌شان است.