درباره‌ ما
استودیو دیزاین عباسی که به دیزاین‌های کارآمد برای برندهای ارزشمند ایرانی شناخته شده است، در تهران و تورنتو پایه‌گذاری شد. این استودیوی دیزاین به پشتوانه برخورداری از بیش از دو دهه تجربه در زمینه‌ی خلق دیزاین‌های تاثیرگذار برای سفارش‌دهندگان و صاحبان کسب‌وکارهای گوناگون ایرانی و بین‌المللی، و طراحی و اجرای پروژه‌های گوناگون ارتباطات بصری، محدوده وسیعی از راه‌حل‌های دیزاین را ارائه داده است. استودیو دیزاین عباسی طیف گسترده‌ی این راه‌حل‌ها را از طراحی سیستم یکپارچه هویت سازمانی و هویت بصری برند، تا  مدیریت طراحی و مشاوره‌ی دیزاین را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود دارد. صنایع گوناگون بخشی از حضور موفق خود در بازار کسب‌وکار را مدیون طراحی‌های ماندگار این استودیو دیزاین می‌دانند.  
مجید عباسی (متولد ۱۳۴۴) مدیر دیزاین و بنیانگذار استودیو دیزاین عباسی است که به‌واسطه‌ی حضور بین‌المللی‌اش نه در ایران، بلکه در سطح بین‌المللی چهره‌‌ای شناخته‌شده است. مجید عباسی ـ دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی ارتباطات تصویری از دانشکده‌ی هنرهای زیبا، دانشگاه تهران ـ به‌واسطه شهرت خود به‌دلیل موفقیت در طراحی و اجرای  پروژه‌های هنری و فرهنگی، به‌طور فعال در عرصه دیزاین بین‌المللی به عنوان مدرس، عضو هیئت داوران، برگزارکننده کارگاه‌های تخصصی، سخنران کنفرانس‌ها و سمینارهای دیزاین، و نویسنده مقالات گوناگون حضور داشته است. وی از سال ۱۳۸۹ سردبیر مجله نشان، معتبرترین مجله در زمینه‌ی طراحی گرافیک در ایران و منطقه خاورمیانه است. ایشان از سال ۱۳۷۷ عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و از سال ۱۳۸۸ عضو اتحادیه‌ی بین‌المللی طراحی گرافیک (ای.جی.آی) است. ایشان بیش از یک‌دهه به آموزش در دانشگاه‌ها و مؤسسات عالی کشور اشتغال داشته و هم‌اکنون مدرس طراحی هویت بصری در مدرسه‌ی ارتباطات بصری ویژه در تهران است.

فلسفه ما: دیزاین کارآمد
استودیو دیزاین عباسی با توانمند‌کردن سازمان‌ها، کسب‌وکارها، برندها و خدمات، از طریق دیزاین کارآمد آنان را قابل‌درک‌تر، ماندگارتر و اثرگذارتر می‌کند. بنابراین این کارآمدی تصویری خوشایند و مطبوع در ذهن مصرف‌کنندگان و مخاطبین ایجاد می‌نماید. ما معتقدیم حرفه‌ی دیزاین به‌جای این که تنها یک مهارت هنری و فنی باشد، باید بتواند ابزارهای ارتباطی و بصری بدون جایگزین، کارآمد و دلگرم‌کننده‌ای برای سرمایه‌گذاری سفارش‌دهندگانش فراهم کند. استودیو دیزاین عباسی، پیشنهادهایی منحصربه‌فرد و متمایز برای شخصیت سازمان‌ها، کسب‌وکارها، برندها و خدمات دارد.

خدمات ما
- طراحی سیستم یکپارچه هویت سازمانی
- طراحی هویت بصری برند
- توسعه بصری برند
- طراحی محیطی
- طراحی سیستم یکپارچه علائم
- ارائه راهکارهای خلاقانه برای بسته‌بندی برند
- طراحی و ارتباطات خلاق
- طراحی و توسعه وب‌سایت
- طراحی و توسعه برنامه‌ی کاربردی تلفن هوشمند (اپ)